ŠKODA Kampanyası 2017

Skoda Şubat ayı kampanyaları kapsamında; 1 Şubat 2017 tarihi itibariyle Model Yılı 2016 olan Skoda araçlar için, ÖTV artışının yansıtılmadığı özel fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Skoda Rapid, Skoda Rapid Spaceback, Skoda Yeti, Skoda Octavia modellerinin tümünde artan ÖTV farkı Skoda’dan. Skoda Şubat ayı kampanyası kapsamında ÖTV avantajına ek olarak, Skoda Octavia 1.6TDI DSG Style modeline ek 1.000 TL fiyat avantajıyla sahip olabilirsiniz.

ÖTV artışından etkilenmeyen Skoda Octavia 1.0 TSI Ambition modelinde 2.000 TL özel fiyat avantajı sunuluyor.

ÖTV artışından etkilenmeyen Skoda Fabia modelleri Şubat ayına özel 2.000 TL özel fiyat avantajıyla sunuluyor.

Yılın otomobili Skoda Superb, Prestige modelinde 5.000 TL, 2.0 TDI & 2.0 TSI modellerinde 6.500 TL özel fiyat avantajı ile satışa sunuluyor. Diğer tüm Skoda Superb modellerinde, Şubat ayı Skoda kampanyası kapsamında 3.000 TL özel fiyat avantajından yararlanabilirsiniz.

Skoda kampanyası dahilindeki fiyat indirimlerinin yanı sıra tüm Skoda modellerinde geçerli olmak üzere ŠKODA Finans ile iki sigorta ürünü alımında; 15.000 TL kredi, 9 ay vade, %0 faiz avantajıbulunuyor.

“Yüce Auto Motorlu Araçlar A.Ş. SKODA önceden haber vermeksizin araçların model, fiyat ve teknik özelliklerinde değiştirme hakkını saklı tutar.”

Detaylı ve güncel bilgileri Skoda Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Dacia Kampanyası 2017

Dacia Kampanyası 2017
Dacia, Şubat ayı kampanyasıyla tüm Dacia modellerinde kullanacağınız kredi tutarı ve vade seçeneğine göre değişen avantajlı kredi faiz oranları sunuyor.

Dacia modellerinde Şubat ayına özel faiz oranları
Dacia Şubat ayı kampanyası kapsamında, tüm Dacia modellerinin satın alımlarında, kullanacağınız kredi tutarı ve vade seçeneğine göre değişen avantajlı kredi faiz oranları sunuluyor.

Dacia finansman kampanyası, tüm Dacia modellerinin satın alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları sadece MaxxiKoruma (Kredi Koruma Sigortası) ve/veya MaxxiDeğer (Araç Değer Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. İki üründen en az biri satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Kampanyalar birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 28.02.2017 tarihine kadar, katılımcı Dacia Yetkili Satıcıları’nda geçerlidir.

Dacia’dan ticari taksilere özel ekstra indirimler
Şubat ayı Dacia kampanyası ile Dacia marka ticari taksi sahibi olmak isteyenler, taksilere özel indirimden ve kullanılacak kredi tutarı ve vadeye göre değişen avantajlı kredi faiz oranlarından yararlanabilir.

Belirtilen indirim, Dacia marka tüm binek otomobillerde geçerli olup sadece yasal ticari taksi ruhsatlı ve taksi plakalı araçlar için geçerlidir. Ticari taksi olarak kullanılmayacak, yasal taksi ruhsatı ve plakası olmadan yapılacak satın alımlarda ilgili indirim kullanılamaz.  Kampanyalı faiz oranları sadece MaxxiKoruma (Kredi Koruma Sigortası) ve/veya MaxxiDeğer (Araç Değer Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. İki üründen en az biri satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Kampanyalar birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir.  Kampanyalar stoklarla sınırlıdır ve 28.02.2017 tarihine kadar, katılımcı Dacia Yetkili Satıcıları’nda geçerlidir.

Dacia Maxxi garanti hediyesi
Şubat ayı boyunca, Orfin Finansman A.Ş.’den kredi kullanılarak gerçekleşen Dacia marka binek otomobillerin satın alımlarında, Maxxi Garanti ürünü Dacia’dan hediye. Kampanya 28.02.2017 tarihine kadar, katılımcı Dacia Yetkili Satıcıları’nda geçerlidir.

Dacia +4
Dacia marka araçların 4 yaş ve üzerine, bakım ve onarımlarda %20 ve üzerinde avantajlar sağlanıyor. Bu teklif katılımcı Dacia Yetkili Servislerinde geçerlidir. MAİS A.Ş. teklifi istediği tarihte sonlandırma hakkını saklı tutar.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Dacia Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Renault Şubat ayı kampanyaları

Renault Şubat ayı kampanyaları

Renault binek otomobillerde Şubat ayına özel faiz oranları
Şubat ayı Renault kampanyası kapsamında, tüm Renault binek otomobillerin satın alımlarında, kullanacağınız kredi tutarı ve vade seçeneğine göre değişen avantajlı kredi faiz oranları sunuluyor.

Renault finansman kampanyası, tüm Renault binek otomobillerin satın alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları sadece MaxxiKoruma (Kredi Koruma Sigortası) ve/veya MaxxiDeğer (Araç Değer Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. İki üründen en az biri satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Kampanyalar birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 28.02.2017 tarihine kadar, katılımcı Renault Yetkili Satıcıları’nda geçerlidir.

Renault hafif ticari araçlarda Şubat ayına özel faiz oranları
Şubat ayı Renault ticari araç kampanyası kapsamında, tüm Renault hafif ticari araç modellerinin satın alımlarında, kullanacağınız kredi tutarı ve vade seçeneğine göre değişen avantajlı kredi faiz oranları bulunuyor.

Renault finansman kampanyasına dahil olmadan yapılacak Renault Master ve Renault Trafic satın alımlarında 2.000 TL, Renault Kangoo satın alımlarında ise 1.500 TL’lik nakit alım indirimi uygulanmaktadır.

Renault finansman kampanyası, tüm Renault hafif ticari araç modellerinin satın alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları sadece MaxxiKoruma (Kredi Koruma Sigortası) ve/veya MaxxiDeğer (Araç Değer Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. İki üründen en az biri satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Kampanyalar birleştirilemez ve nakit alım indirimli fiyatlar ile birlikte kullanılamaz. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 28.02.2017 tarihine kadar, katılımcı Renault Yetkili Satıcıları’nda geçerlidir.

Renault Benzinli CLIO ve Renault MEGANE modellerinde Şubat ayına özel fiyatlar
Renault Şubat ayı kampanyası ile benzinli motorlu bir Renault Clio HB, Renault Clio Sport Tourer, Renault Megane HB ya da Renault Megane Sedan satın almak isteyenler, bu aya özel avantajlı fiyatlardan yararlanıyorlar.

Renault kampanyası kapsamında 2016 model yılı Renault Clio Joy 1.2 75 hp otomobiller 49.200 TL’den, 2016 model yılı Renault Megane Sedan Joy 1.6 16V 115 hp otomobiller ise 62.850 TL fiyatlarıyla Renault showroomlarında müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Belirtilen fiyatlar, ilgili modellerin tavsiye edilen perakende anahtar teslim başlangıç fiyatıdır ve tercih edilecek versiyon ve opsiyon seçeneklerine göre değişiklik göstermektedir. İlgili fiyat sadece perakende satın alımlarda geçerlidir. Kasko ve trafik sigortası dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlı ve 28.02.2017 tarihine kadar, katılımcı Renault Yetkili Satıcıları’nda geçerlidir.

Renault CLIO ve Renault MEGANE modellerinde metalik renk farkı yok
Kampanya kapsamında belirtilen Renault modelleri için metalik ve opak renk tercihlerinde fiyat farkı uygulanmıyor. Metalik renk hediyesi, sadece perakende satın alımlarda uygulanmaktadır. Kampanya stoklarla sınırlı ve 28.02.2017 tarihine kadar, katılımcı Renault Yetkili Satıcıları’nda geçerlidir.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Renault Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Hyundai i20 Kampanyası 2017

Hyundai i20 Kampanyası 2017
Hyundai, Ocak ayı kampanyası kapsamında, Hyundai i20 modeli 15.000 TL kredi, 15 ay vade, %0 faiz oranı ve 1.400 TL nakit indirimi avantajıyla satışa sunuluyor. Hyundai i20 kampanyası 31 Ocak 2017 tarihine kadar Hyundai Yetkili Satıcıları’nda geçerlidir.

Hyundai i20 modellerinin resmi spesifik CO2 emisyonu (715/2007/AT) 106-157 g/km arasında, resmi yakıt tüketimleri (715/2007/AT) lt/100 km; şehir içi 4,9-8,5, şehir dışı 4,2-5,4 ve birleşik 4,1-6,7 arasındadır.

Hyundai i20 kampanya bilgisi:
Kampanya 31.01.2017 tarihine kadar tüm Hyundai yetkili satıcılarında 2017 model araçlar için geçerlidir. 1.400 TL tutarındaki indirim 1.2 MPI Jump (manuel) versiyonunda geçerli olup tavsiye edilen liste fiyatı üzerinden uygulanır. Belirtilen %0 faiz oranı, yalnızca gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının ve tüzel müşterilerin perakende kanalından yaptığı araç alımlarının konu olduğu Hyundai Kredi taşıt kredilerinde geçerlidir. Tahsis Ücreti Kredi kullanımı için bir kereye mahsus, kullandırılan toplam kredi tutarının binde beşi olacak şekilde sınırlandırılmıştır. Tahsis ücretinin %5’ine denk gelen BSMV müşteri tarafından ödenir. 15.000 TL 15 ay %0 faizli kredide eşit taksitli örnek vadeler için bireysel amaçlı kullanımlarda Hyundai Kredi taşıt kredisinin aylık ve yıllık toplam basit maliyet oranları sırasıyla %0,07 ve %0,79 olmaktadır. Kampanyada belirlenmiş bir kredi tutarı ve vade sınırı olmayıp 31/12/2013 tarih ve 28868 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan BDDK Yönetmeliği gereği taşıt kredilerine ilişkin sınırlamalar geçerlidir. Hyundai Kredi’nin finansal çözümleri TEB Finansman A.Ş tarafından sağlanmaktadır. Hyundai Assan fiyatlarda ve kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

RAYLAŞ